W serwisie LeczeniewEuropie.pl Państwa oferta może zostać zaprezentowana w formie wydzielonej podstrony tzw. prezentacji, w której mogą zostać zamieszczone między innymi: podstawowe dane teleadresowe, zakres oferowanych usług, imienny wykaz specjalistów, godziny otwarcia, dowolny tekst opisowy, galeria zdjęć oraz inne dodatkowe informacje przydatne dla Pacjenta/Użytkownika odwiedzającego nasz serwis.

Najważniejsze elementy prezentacji, w tym rodzaj placówki medycznej, zakres wykonywanych usług i specjalności są przetłumaczone na wszystkie języki oferowane w naszym portalu. Dzięki temu, Państwa oferta jest dostępna nie tylko dla pacjentów lokalnego rynku medycznego, ale również dla obywateli innych państw m.in. turystów.

Jeśli nie posiadacie Państwo własnej strony internetowej, prezentacja w serwisie LeczeniewEuropie.pl może doskonale pełnić jej funkcję. Wystarczy posiadać własną domenę www i przekierować ją do Państwa prezentacji. W ramach naszej oferty możemy zrealizować dla Państwa taką usługę, łącznie z zamówieniem i rejestracją unikalnej domeny www. Rozwiązanie to zaoszczędzi Państwa czas i pieniądze.

Co nas wyróżnia?
- Wszyscy specjaliści, rodzaje placówek i usług medycznych w jednym serwisie,
- Nasz Użytkownik to Państwa potencjalny Pacjent,
- Wielojęzyczność,
- Atrakcyjna szata graficzna,
- Jednolity wzór prezentacji każdej działalności i placówki medycznej,
- Brak reklam i komentarzy pacjentów,
- Atrakcyjna cena prezentacji/wizytówki na naszych stronach
- Prezentacja w naszym serwisie to gwarancja pozyskania dodatkowych pacjentów i klientów

CENNIK:
Zamieszczenie prezentacji placówki na naszych stronach jest płatne. Cena tej usługi zależy od formy prowadzonej działalności (wielkości firmy) i zakresu informacji, jakie chcieliby Państwo zamieścić w prezentacji. Cena podstawowego wpisu do serwisu LeczeniewEuropie.pl (utworzenie prezentacji) i jej roczna ekspozycja dla jednoosobowej placówki np. indywidualnej praktyki lekarskiej wynosi tylko 200 zł netto +23% VAT. Opłata ta dokonywana jest raz w roku (na podstawie faktury VAT) i ma formę rocznego abonamentu. Koszt prezentacji dla większej placówki wyceniany jest indywidualnie. Aktualizacja danych w Państwa prezentacji w trakcie trwania abonamentu jest bezpłatna. Zamówienie dla Państwa własnej domeny www, pod którą wyświetli się Państwa wizytówka/prezentacja wiąże się z dodatkową płatnością. Serdecznie zapraszamy do współpracy - Zespół Global Health.

Kontakt i dodatkowe informacje w sprawie naszej oferty handlowej:
E-mail: marketing@globalhealth.com.pl

Kontakt telefoniczny jest dostępny wyłącznie w następującym czasie:
Poniedziałek-Piątek w godz. od 15:00 do 20.00
Sobota-Niedziela w godz. od 10:00 do 18.00
Telefon: +48 574 819 160

EUROPEJSKA INFORMACJA MEDYCZNA. Usługi zdrowotne, specjaliści, firmy i placówki medyczne dostępne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej.